Про Голден Бар Груп

У 2004 році, незважаючи на його бурхливі події, український ринок кави був спокійним і тихим, як ранкове озеро. Єдиною і, таким чином, найголовнішою проблемою було те, що знайти кав'ярню або ресторан з правильною і смачною чашкою еспрессо було практично неможливо. Саме тому була створена компанія Голден Бар.

Свою діяльність ми розпочали у якості ексклюзивного дилера La Marzocco і Caffe Molinari. Профессіоналізм і якість роботи дозволяють нам уже більше 10 років утримувати лідуючі позиції в преміальному сегменті ринку.

З першого дня роботи основні зусилля колективу і керівництва компанії були спрямовані на підбір правильніх комплексних рішень, які могли б дати можливість рестораторам отримати якісне обладнання і правильне кавове зерно за розумні гроші.

Сьогодні, в 2015 році ми зберігаємо та примножуємо закладені десятиріччя тому традиції якості сервісу і правильних рішень. Як і раніше, ми пропонуємо Вашій увазі лише найкраще обладнання, аксесуари, посуд, каву і чай.

Співробітники компанії проходять регулярні тренінги як в Україні, так і за кордоном. Це дозволяє нашій команді мати різнобічну підготовку вищого рівня, технічному сервісу залишатися високопрофесійним і, в поєднанні з наявністю всіх необхідних запасних частин на складі, фактично бездоганним.

Ми багато чого знаємо, вміємо і з радістю ділимося цими знаннями та досвідом з людьми. Охоче і якісно навчаємо бариста. Розуміємо, як зробити Ваш бізнес прибутковим і успішним.

Для досягнення максимальної задоволеності наших клієнтів і партнерів ми розділили діяльність компанії на декілька напрямів: продаж кави та чаю, продаж обладнання і сервіс. Кожне з наших підрозділів є професійним і мобільним, і володіє відповідним людським і фінансовим ресурсом.

Наша місія

Бути кращою компанією-постачальником преміальної продукції в Україні, надавати найкращий сервіс, усіма силами намагатися приготоувати ідеальну чашку чаю та кави щодня. Забезпечити високу прибутковість бізнесу клієнтам, партнерам, компанії, та її співробітникам - своєчасні і високі заробітні плати. Всіма силами і засобами розвивати ринок преміальних напоїв.

Наши проекты

Наші бренди

Наші клиенти

Отличный кофе, свежая и здоровая еда, обслуживание с улыбкой, а самое главное - страсть к тому, что мы делаем. Этих принципов aroma espresso bar придерживается уже более 15-ти лет во всех кофейнях, как в Израиле, США, Украине, так и в других странах.

Aroma

Espresso bar

!FEST - це мережа креативних ресторанів та проектів з оригінальними концепціями, заснована 2007 року у Львові. Сміливі проекти та їх професійна реалізація робить Компанію унікальною. Вже перший проект - ресторан «Криївка», приніс великий успіх по всій Україні та за її межами, за перший місяць роботи його відвідало більше 50 тисяч осіб.

!Fest Lokal

Холдинг емоцій

Замечательная кофейня в Черновцах.

Gusto coffee

Кофейня, кондитерская

Кофейня-пекарня ROYAL BAKERY расположилась в живописном месте на берегу Днепра — Оболонской набережной. В интерьере заведения преобладают природные цвета и фактуры — здесь спокойно и уютно в любое время дня.

Royal Bakery

Кофейня-пекарня

«Маша Кейк»- это дитя любви. И как любое дело, строящееся на этом чувстве — оно дарит радость и счастье. Наверняка и Вам важно знать, что есть место, где именно Ваше желание воплотят со всей душой и фантазией.

Masha Cake

Мастерская-кондитерская. In the name of Love.

KOFEiN - это прежде всего кофе. И этот кофе вкусный. Вкусный - потому что свежий, мастерски приготовленный и правильно поданный. В общем - настоящий.

KOFEIN

Gastranomic Association

В LONDON'е мы любим кофе. И готовим свежеобжаренные зерна качественных сортов 101 способом!

LONDON

Кофейный дом

Элегантное кафе, соединившее в себе домашний уют, демократизм и респектабельность.

K°KAWA

Книжная кофейня

Сеть кофеин Львов-Киев

KREDENS CAFE

Кав'ярня, яка дарує свободу!

Ла Веранда – це підхід, це філософія гостинності.

La Veranda

Restaorant & Bar

Ресторан изысканной кухни

Olivka

Restourant

Атляс

Один з кращих ресторанів Львова

Запашна кава, сотні книжок з мистецтва та домашнiй затишок.

One love coffee

Espresso Bar.

Parovoz Speak Easy

Bar

Under Wonder- это итальянский ресторан, который расположен в самом центре Киева. Отличное место для завтраков, деловых переговоров, встреч с друзьями и after-party

Under Wonder

Restaurant

французский дом моды, специализирующийся на производстве чемоданов и сумок, модной одежды и аксессуаров класса «люкс» под одноимённой торговой маркой.

Louis Vuitton Ukraine

Дом моды

VINSANTO — классический европейский винный бар. Легкая непринужденная атмосфера, лаконичный и уютный интерьер, внимательный сервис, и главное — винная карта, где собраны только лучшие вина винодельческих домов мира.

Vinsanto

Wine Bar

Українська мережа

Вероніка

Кондитерська-Ресторан

Всемирная сеть ресторанов быстрого питания.

KFC Ukraine

SoGood

Компания «ТАВРИЯ В» широко известна в мире бизнеса как мощная организационная структура с грамотным руководством. Ежегодно она занимает высокие позиции в рейтинге наиболее успешных компаний в своей отрасли и бизнесе в целом.

Таврия В

Сеть супермаркетов

Бюро Вин, как импортер и дистрибьютор вина и крепких алкогольных напитков,  была основана в декабре 2006 года. Через год (в декабре 2007) был открыт первый и самый большой  в Украине и в Европе супермаркет вина Good Wine

Good Wine

Вино з перших рук

Кава спешилті у Львові. Філософія нашої роботи: знати шлях зерна від фермера і до чашки еспресо, яку ви п’єте у нашій кав’ярні.

Світ Кави

Завжди свіжа кава

Ми вміємо перетворити зелене зерно у найсмачніший в світі ковток кави.

Палярня Чехович

Палярня кави

Кожен гість Лева мав спробувати пиво, яке йому пропонував король.

Королівська пивоварня

Або пий, або йди

Ми повертаємо до Львова давні традиції справжнього корисного хліба та доброї випічки!

Живий хліб

Джерело здоров’я та життєвої енергії

В основі концепції і меню якого - сморреброд - данський відкритий сендвіч.

Smorrebrod

Скандинавське кафе в центрі Києва

Will work for milk.

Milk bar

Keep Calm and Drink Milk

Кав'ярня третьої хвилі у центрі міста Дніпро.

WHITE Coffeebar

Кав'ярня третьої хвилі у центрі міста Дніпро.

espresso bar

I Feel espresso bar

espresso bar

coffee bar

Rock Kava

coffee bar

Той рідкісний випадок, коли і кави і торти на однаково високому рівні!

Station cakes&coffee

coffee bar

Звя'житесь з нами

+38 067-442-2290

Кіквідзе 44, Київ, 01011, Україна