Про Голден Бар Груп

У 2004 році, незважаючи на його бурхливі події, український ринок кави був спокійним і тихим, як ранкове озеро. Єдиною і, таким чином, найголовнішою проблемою було те, що знайти кав'ярню або ресторан з правильною і смачною чашкою еспрессо було практично неможливо. Саме тому була створена компанія Голден Бар.

Свою діяльність ми розпочали у якості ексклюзивного дилера La Marzocco і Caffe Molinari. Профессіоналізм і якість роботи дозволяють нам уже більше 10 років утримувати лідуючі позиції в преміальному сегменті ринку.

З першого дня роботи основні зусилля колективу і керівництва компанії були спрямовані на підбір правильніх комплексних рішень, які могли б дати можливість рестораторам отримати якісне обладнання і правильне кавове зерно за розумні гроші.

Сьогодні, в 2015 році ми зберігаємо та примножуємо закладені десятиріччя тому традиції якості сервісу і правильних рішень. Як і раніше, ми пропонуємо Вашій увазі лише найкраще обладнання, аксесуари, посуд, каву і чай.

Співробітники компанії проходять регулярні тренінги як в Україні, так і за кордоном. Це дозволяє нашій команді мати різнобічну підготовку вищого рівня, технічному сервісу залишатися високопрофесійним і, в поєднанні з наявністю всіх необхідних запасних частин на складі, фактично бездоганним.

Ми багато чого знаємо, вміємо і з радістю ділимося цими знаннями та досвідом з людьми. Охоче і якісно навчаємо бариста. Розуміємо, як зробити Ваш бізнес прибутковим і успішним.

Для досягнення максимальної задоволеності наших клієнтів і партнерів ми розділили діяльність компанії на декілька напрямів: продаж кави та чаю, продаж обладнання і сервіс. Кожне з наших підрозділів є професійним і мобільним, і володіє відповідним людським і фінансовим ресурсом.

Наша місія

Бути кращою компанією-постачальником преміальної продукції в Україні, надавати найкращий сервіс, усіма силами намагатися приготоувати ідеальну чашку чаю та кави щодня. Забезпечити високу прибутковість бізнесу клієнтам, партнерам, компанії, та її співробітникам - своєчасні і високі заробітні плати. Всіма силами і засобами розвивати ринок преміальних напоїв.

Наши проекты

Наші бренди

Наші клиенти

Отличный кофе, свежая и здоровая еда, обслуживание с улыбкой, а самое главное - страсть к тому, что мы делаем. Этих принципов aroma espresso bar придерживается уже более 15-ти лет во всех кофейнях, как в Израиле, США, Украине, так и в других странах.

Aroma

Espresso bar

!FEST - це мережа креативних ресторанів та проектів з оригінальними концепціями, заснована 2007 року у Львові. Сміливі проекти та їх професійна реалізація робить Компанію унікальною. Вже перший проект - ресторан «Криївка», приніс великий успіх по всій Україні та за її межами, за перший місяць роботи його відвідало більше 50 тисяч осіб.

!Fest Lokal

Холдинг емоцій

Замечательная кофейня в Черновцах.

Gusto coffee

Кофейня, кондитерская

Кофейня-пекарня ROYAL BAKERY расположилась в живописном месте на берегу Днепра — Оболонской набережной. В интерьере заведения преобладают природные цвета и фактуры — здесь спокойно и уютно в любое время дня.

Royal Bakery

Кофейня-пекарня

«Маша Кейк»- это дитя любви. И как любое дело, строящееся на этом чувстве — оно дарит радость и счастье. Наверняка и Вам важно знать, что есть место, где именно Ваше желание воплотят со всей душой и фантазией.

Masha Cake

Мастерская-кондитерская. In the name of Love.

KOFEiN - это прежде всего кофе. И этот кофе вкусный. Вкусный - потому что свежий, мастерски приготовленный и правильно поданный. В общем - настоящий.

KOFEIN

Gastranomic Association

В LONDON'е мы любим кофе. И готовим свежеобжаренные зерна качественных сортов 101 способом!

LONDON

Кофейный дом

Элегантное кафе, соединившее в себе домашний уют, демократизм и респектабельность.

K°KAWA

Книжная кофейня

Сеть кофеин Львов-Киев

KREDENS CAFE

Кав'ярня, яка дарує свободу!

Ла Веранда – це підхід, це філософія гостинності.

La Veranda

Restaorant & Bar

Это большое и светлое заведение с летнее-зимней террасой, верандой, с хлебным магазином в мини-пекарне и детской площадкой, прямо посреди нашего небольшого ботанического сада… 21 апреля 2013 года мы открыли двери в первую часть нашего Дома, где мы уже можем принять Гостей.

Гастрокафе "Тарелка"

Ресторан

Мережа WINETIME була заснована в 2010 році в рамках АСНОВА ХОЛДИНГу групою бізнес-партнерів, об’єднаних пристрастю до вина та впевненістю в потенціалі національного ринку.

WineTime

Gastro & Wine Market

Ресторан изысканной кухни

Olivka

Restourant

Атляс

Один з кращих ресторанів Львова

Запашна кава, сотні книжок з мистецтва та домашнiй затишок.

One love coffee

Espresso Bar.

Parovoz Speak Easy

Bar

Under Wonder- это итальянский ресторан, который расположен в самом центре Киева. Отличное место для завтраков, деловых переговоров, встреч с друзьями и after-party

Under Wonder

Restaurant

французский дом моды, специализирующийся на производстве чемоданов и сумок, модной одежды и аксессуаров класса «люкс» под одноимённой торговой маркой.

Louis Vuitton Ukraine

Дом моды

VINSANTO — классический европейский винный бар. Легкая непринужденная атмосфера, лаконичный и уютный интерьер, внимательный сервис, и главное — винная карта, где собраны только лучшие вина винодельческих домов мира.

Vinsanto

Wine Bar

Українська мережа

Вероніка

Кондитерська-Ресторан

Всемирная сеть ресторанов быстрого питания.

KFC Ukraine

SoGood

Истинная французская выпечка от булочной-кондитерской «Грегуар» имеет неповторимый аромат и вкус, что утром так и хочется сказать

Грегуар

Французкая Булочная-Кондитерская

Компания «ТАВРИЯ В» широко известна в мире бизнеса как мощная организационная структура с грамотным руководством. Ежегодно она занимает высокие позиции в рейтинге наиболее успешных компаний в своей отрасли и бизнесе в целом.

Таврия В

Сеть супермаркетов

Бюро Вин, как импортер и дистрибьютор вина и крепких алкогольных напитков,  была основана в декабре 2006 года. Через год (в декабре 2007) был открыт первый и самый большой  в Украине и в Европе супермаркет вина Good Wine

Good Wine

Вино з перших рук

Звя'житесь з нами

+38 044-239-1764

Кіквідзе 44, Київ, 01011, Україна